Zaposlitev

Naš kolektiv se neprestano širi. K sodelovanju vabimo izkušene prevajalce in lektorje vseh svetovnih jezikovnih kombinacij. Poleg prevajalcev in lektorjev iščemo tudi sodne in konferenčne tolmače.

Če bi radi sodelovali z nami kot zunanji prevajalec, lektor, sodni tolmač ali konferenčni tolmač, vas prosimo, da izpolnite prijavni obrazec.

Vsak kandidat opravi testni prevod, na podlagi katerega ga razvrstimo po področjih in jezikovnih kombinacijah.

Poleg jezikoslovcev iščemo tudi vodje projektov in tržnike.
Prosimo, da nam življenjepise posredujete na elektronski naslov: zaposlitev@julija.si.

Trenutno je na voljo naslednje delovno mesto:

VODJA PPREVAJALSKIH PROJEKTOV

V svoj tim vabimo komunikativno in urejeno osebo za samostojno vodenje prevajalskih projektov.
Opis dela in nalog:
- koordinacija prevajalskih projektov (sprejem naročila, nadzor in načrtovanje vseh faz prevajalskega procesa, končni pregled besedil),
- komunikacija z naročniki,
- priprava ponudb,
- priprava razpisne dokumentacije ipd.
Pričakujemo:
- jezikoslovna smer;
- odlično znanje slovenskega in aktivno znanje angleškega jezika (znanje dodatnega tujega jezika je prednost);
- najmanj eno leto delovnih izkušenj;
- izvrstne komunikacijske sposobnosti;
- odlične organizacijske sposobnosti;
- natančnost in doslednost;
- dobro poznavanje MS Office in CAT-orodij.
Nudimo:
- izzivov polno in dinamično delovno mesto
- možnost dodatnih izobraževanj

Prijave (življenjepis in motivacijsko pismo) nam pošljite izključno na e-naslov: zaposlitev@julija.si do 30.03.2014 s pripisom »PRIJAVA NA DELOVNO MESTO VODJA PROJEKTOV«.

Spodnji obrazec vam omogoča oddajo spletnega naročila.

Oddaj naročilo